Dopřejte dětem knihy, se kterými si budou hrát

Proč by si měly děti knihu pouze číst, když si s ní mohou také hrát?

Knihy jsou kouzelné. Přenesou nás do příběhu, probudí v nás zvědavost a fantazii. Zabaví nás, ale i naučí. Přesně takové jsou mé knihy. Ukazují kouzlo knih i těm nejmenším, kteří se teprve učí číst a psát. A proč? Protože život bez knih by byl mnohem těžší. Dopřejte dětem knihy, ke kterým se budou vracet. Knihy, které zahřejou u srdíčka celou rodinu. 

Srdíčkové básničky 1 + zdarma balíček her

Kniha obsahuje 17 interaktivních básniček o zvířátkách a je určena dětem i jejich rodičům. Texty jsou psány velkými tiskacími písmeny pro podporu výuky genetické metody čtení. Nejdříve děti hledají srdíčko, které je schované v každém hlavním obrázku. Poté se učí básničku za pomoci pohyblivých obrázků připevněných suchým zipem. Takto podpořená vizualizace vede k lepšímu zapamatování textu a zároveň zábavnou formou rozvíjí verbální dovednosti i jemnou motoriku. Malým dětem pomůžou při čtení a hledání srdíček rodiče. Můžou také vyndat obrázky i vedle knížky a poté najít, kam patří. Větší děti, které už umí číst, se naučí spojovat slova s obrázkem, a tak si obohacovat slovní zásobu a rozvíjet představivost. Je to tedy knížka plná zábavy a jistě s ní zažijete spousty legrace.

480,00 Kč

  Srdíčkové Básničky míří na Slovensko

  Kniha "Srdíčkové básničky" je plná humoru a v Čechách se už těší velké oblibě. Přišel čas přeložit ji do slovenštiny, aby se z interaktivních básniček mohly těšit i dětičky na Slovensku. Určitě s ní zažijí spoustu zábavy nejen oni, ale i jejich rodiče. 

  Crowdfunding je něco jako předobjednávka. Pokud se mi podaří vyzbírat dostatečné množství peněz, budu moci knihu Sdíčkovy básničky přeložit a vydat prvních 1 000 výtisků i na Slovensku. Finance budou použity na výrobu interaktivní knihy z kvalitních materiálů, aby mohla přinášet zábavu co nejdéle. Za každý příspěvek budu velmi vděčná - pomůžete zrodu knížce, která bude děti vzdělávat zábavnou formou.

  V případě, že si vyberete jako způsob dopravy Zásilkovnu, napište mi prosím Vaše výdejní místo do poznámky. Pokud Srdíčkové básničky nejsou skladem, neváhejte mě kontaktovat. Knihy se vyrábí ručně a dodání bude možné do 10-ti dnů. Děkuji.

  Připravujeme i další knížky

  Srdíčkové básničky 2

  V knize naleznete 17 interaktivních básniček pojednávajících o dopravních prostředcích, běžných situacích a časové posloupnosti.

  Jak již název napovídá, je to volné pokračování knížky Srdíčkové básničky 1. Mají tedy mnohé společné. V obou publikacích děti nejdříve hledají srdíčka schovaná v každém hlavním obrázku. Poté zábavnou formou poskládají básničku z pohyblivých obrázků připevněné pomoci suchého zipu. Propojují tak vizualizaci s textem a posilují si vyjadřovací schopnosti.

  Prostřednictvím hravých básniček a pestrobarevných ilustrací si děti rozvíjejí fantazii a jsou motivovány k prvnímu učení.

  Kniha je určena nejen dětem, ale i jejich rodičům.

  Dobrodružství větru

  Kniha Dobrodružství větru obsahuje 16 interaktivních úkolů a je určena především pro předškolní děti. Aby děti splnily úkol, musí správně přemístit obrázky přichycené suchým zipem. Zábavnou formou si tak procvičí jemnou motoriku a zároveň se dozví, co vše umí dělat vítr.

  Při prohlížení pestrých ilustrací, se dítě naučí: barvy, tvary, stíny, první slova, čísla, roční období, den, noc, seřadit obrázky podle velikosti a postavit puzzle. Kniha je vytvořena na základě strukturovaného učení, a proto je vhodná i pro děti se speciálními potřebami.

  Strašidla 

  z jedné vesnice

  Je to příběh o čarodějnici, upírovi a jejich velké lásce. Děti jsou vtáhnuty do děje a pomáhají upírovi splnit 17 inreaktivních úkolů, aby získal svoji čarodějnici zpět.
  Myšlenka knihy je seznámit děti se všemi strašidly, aby věděly, že se jich rozhodně němusí bát.