Napsali o nás

Sendire

Internetový magazín pro ženy Sendire vydal celkem podrobný příběh naší rodiny.

Dozvíte se v něm jaké to je mít dvě autistické děti a do toho se potýkat s autoimunitním onemocněním dcerky - Diabetem 1. typu.

Jak vše zvládáme? Kdo nám pomáhá? Co byla moje úplně první knížka, která mi dodala odvahu ilustrovat? Kdy a proč vlastně vytvářím hravé knížky??? Toto a ještě mnohem víc se z článku dozvíte.

Přeji, ať se vám pěkně čte;-)

Mámin koutek

Mámin koutek je jeden báječný blog, kde naleznete užitečné rady a tipy. Paní Klára, která blog píše, se zde rozhodla podělit o zkušenosti, které díky mateřství načerpala.


Obsahuje sekce jako přípravy na miminko, recepty, hudba, hraní, tvoření, zajímavá místa a hlavně ČTENÍ :-) V této sekci se mimo jiné nachází i moje knížka, za což jsem opravdu moc ráda. Je to podrobná recenze knihy, kterou si můžete přečíst kliknutím na obrázek :-)


Chateau Herálec

V mojí rodné vesničce, kde žiji se svojí rodinou je jedno překrásné místo Chateau Herálec. Je to luxusní pětihvězdičkový boutique hotel, který poskytuje unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách.


Majitelkou a zámeckou paní je Alexandra Kasperová, která je velice inspirativní a milá dáma. Trávit čas v její společnosti je prostě zážitek na celý život.

Proč se rozhodla podpořit můj projekt Hravé knihy? To se dozvíde kliknutím na fotku ;-)

Česká televize

V regionálních zprávách České televize vysílali reportáž o mém projektu.

Nikdy před tím jsem v televizi nebyla a tak to pro mě byla velká událost. Ten den přijeli dva velice sympatičtí páni, kteří mi pomohli úspěšně natočit reportáž. Byla jsem hrozně nervózní, ale díky jejich přátelskému přístupu ze mě vše spadlo a pověděla jsem jim toho možná až moc :-)

Tento den si také budu pamatovat proto, že Martínek řekl poprvé v životě ZAJÍC :-)

Vy si můžete reportáž pustit zde, a to od 14.minuty a 25. vteřiny.

Havlíčkobrodský deník

Jednoho sobotního odpoledne zazvonil zvonek, a tak jsem šla s velkou zvědavostí otevřít, moc lidí k nám totiž nechodí a v sobotu to nemohl být ani pošťák.


Bylo pro mě velkým překvapením spatřit dámu, která se představila jako Štěpánka Saadouni z Havlíčkobrodského deníku. To, že tato milá návštěva byla opravdu nečekaná, můžete vidět z fotek, moje roztrhané domácí rifle mluví za vše :-)

Vznikl z toho tak krásný článek, který mi vehnal slzi do očí. Tisknutou verzi novin jsem si schovala na památku, protože kdo ví jestli ještě někdy budu v novinách, však? ;-)

3dmamablog

3dmamablog na nás hlásá "Rodina spolu, doma i na cestách."


Píše ho maminka tří dětí, která si dala za cíl vytvořit místo pro rychlou inspiraci. Místo, které ulehčí hledání na netu - poskytne ověřené informace z reálného života s dětmi. O sobě říká: "Nejsem a nikdy nebudu dost extrémní ani dost alternativní v rodičovských přístupech. Spoléhám na vlastní intuici. Jakmile jsem přestala číst návody na výchovu dětí, život s dětmi se zdá být jednodušší. Zastánkyně očkování s rozumem, nikoliv podle českého očkovacího kalendáře."

Rozhodně doporučuji navštívit její blog, a to nejenom kvůli recenzi na moji knihu ;-)

Z celého srdíčka za krásnou recenzi děkuji.

Český rozhlas Vysočina

Dáša Kubínová mi byla sympatická od prvního pohledu. Nejenom, že má stejné jméno, ale je naprosto úžasná a člověk by ji nejraději vídal pořád. Má totiž dobré srdce a báječnou práci, díky které má plno zážitků.


Musím se přiznat, že mě i překvapila reakce našich dětí, které se na ni přímo vrhly :-) Dášenka jí začala hned vše ukazovat a vysvětlovat a Martínek se chlubil jak umí otáčet knížku a snažil se "povídat". Bylo to kouzelné, protože většinou se děti cizích lidí hodně bojí.

Celý rozhovor, kde uslyšíte i naše děti, si můžete poslechnout kliknutím na foto ;-)